O značce Matis – Filozofie

MATIS Paris – profesionální péče o pleť

MATIS Paris je mezinárodně uznávanou, luxusní kosmetickou značkou, která působí ve světě kosmetiky už více než 80 let.

Původním cílem značky bylo poskytnout zákazníkům efektivní řešení problémů pleti výhradně v kosmetických salónech. Dnes nabízí MATIS Paris několik linií zaměřených na řešení nedostatků jakéhokoliv typu pokožky. Ve svém konceptu nabízí MATIS Paris specializované přípravky na obličej i na tělo, v nabídce nechybí ani sluneční řada či péče pro mužskou pleť. Přípravky si zákazníci mohou dopřát jak pro domácí péči, tak i v příjemném prostředí kteréhokoliv z kosmetických salónů pracujících se značkou MATIS Paris.

Filozofie značky MATIS Paris

MATIS Paris se řadí mezi profesionály v oblasti salonních ošetření. Díky jedinečným přípravkům na přírodní bázi, speciálnímu protokolu, technikám a metodám kosmetických ošetření udává značka vysoký salonní standard po celém světě. Jednou z hlavních hodnot značky je neustálá komunikace s klienty. S její pomocí dovede MATIS Paris vyhovět všem potřebám a požadavkům jakéhokoliv typu pleti v jakémkoliv věku.

MATIS Paris neustále rozvíjí vysoký standard profesionálního přístupu, přináší inovace a cílená řešení pro každý typ a na každý problém pokožky.

Přesné ošetřující postupy mají jen jeden cíl:

Nabízejí každému klientovi komfortní ošetření, které v sobě propojuje efektivitu a požitek…

Ošetření pleti kosmetickými přípravky MATIS Paris tvoří součást vypracovaného systému péče o pokožku, kde nic není ponecháno náhodě. Jde o specifický a unikátní systém s cílem poskytnout maximálně profesionální a kvalitní ošetření, které zároveň zákazníky nechává relaxovat a poskytuje jim pocit pohody, komfortu a jedinečnosti.

To všechno v uvolněné atmosféře věnované požitku pro klienty MATIS Paris.

Tvorba a inovace

Výzkumné a vývojové laboratoře spjaté s týmem specialistů (chemiků, biologů, lékařů a designérů) pracují na nejnovějších vědeckých inovacích. Pomocí aktivních technologií a díky neustálému výzkumu umožňují značce MATIS Paris okamžitě reagovat na aktuální potřeby klientů.

Specialisté z laboratoří vyvíjejí exkluzivní složky a pravidelně zdokonalují aktivní ingredience. Přitom se snaží neustále propojovat to nejlepší z vědy a z přírody.

Laboratoře a oddělení marketing může díky tomu vyvíjet produkty, které nejlépe vyhovují potřebám žen a mužů.

Finální přípravky jsou přísně testovány a systematicky kontrolovány. Produkty si udržují vysoký standard a testy účinnosti jsou prováděny pod přísným lékařským dohledem, čím je zajištěna bezpečnost a vysoká jakost výrobků MATIS Paris.

© 2024 Všechna práva vyhrazena pro Glamour Group