O značce Matis – Bonusový program MATIS Paris

Bonusové a motivační programy MATIS Paris

O bonusovém programu MATIS Paris.

 

 

Bonusový program pro ženy

Z každého nákupu značky MATIS Paris získáváte bonus 12%. Za postupně nasbíranou částku si pak můžete vybrat libovolný/né přípravek/ky značky MATIS Paris.

Příklad:

Zakoupíte-li si přípravek MATIS Paris v hodnotě 1499 Kč získáváte v rámci svého 12% bonusu do motivační kartičky částku 180 Kč. Kartičku vystavenou na Vaše jméno ponecháme v naší evidenci a budeme Vám do ni postupně zapisovat Vaše všechny nákupy značky MATIS Paris. Za nasbíraný 12% bonus si můžete vybrat jakýkoliv přípravek značky MATIS Paris, kromě akčních nabídek a jednorázových setů (dárkových kazet). Hodnotu Vámi nasbíraného bonusu Vám kdykoliv rádi na požádání e-mailem sdělíme. Vámi vybraný přípavek Vám zašleme poštou na udanou adresu.

Tento motivační program není časově omezen a záleží jen na Vás, kolik přípravků a v jaké hodnotě nakoupíte a kdy uplatníte Váš 12% bonus.

Přejeme Vám mnoho spokojenosti se značkou MATIS Paris.

Matis věrnostní program pro ženy

Bonusový program pro muže

K nákupu tří přípravků z nové pánské linie Repónse Homme získáváte čtvrtý přípravek dle Vašeho výběru ZDARMA. Kartičku vystavenou na Vaše jméno ponecháme v naší evidenci a budeme Vám do ní postupně zapisovat Vaše všechny nákupy z pánske řady MATIS Paris. Jako čtvrtý přípravek si můžete vybrat jakýkoliv pánský produkt kromě akčních nabídek a jednorázových setů. Vámi vybraný přípavek Vám zašleme poštou na udanou adresu. Tento motivační program není časově omezen.

Přejeme Vám mnoho spokojenosti se značkou MATIS Paris.

Matis věrnostní program pro ženy

© 2024 Všechna práva vyhrazena pro Glamour Group